ДАК НМАЦ foto
  українською російською англійською
головна        карта сайта

С хорошей скидкой no-spa по низкой цене.

https://waggy.ru . seo тильда . Самая актуальная информация о кубанских чиновниках на нашем сайте.
 
 
 
Досвід роботи

За роки діяльності в сфері приватизації ( з 1995 року по теперішній час) ДАК «Національна мережа аукціонних центрів» зарекомендувала себе професійною структурою, яка активно впливає на розвиток в Україні цивілізованих та прозорих  продажів державного та недержавного майна. Організація та проведення Компанією аукціонів, використання сучасних тенденцій менеджменту, залучення необхідних інформаційних ресурсів забезпечує економічну ефективність продажів і сприяє поповненню Державного бюджету додатковими надходженнями.

 Компанія спеціалізується на продажах на конкурентних засадах державного та комунального майна, яке перебуває в стадії приватизації, у податковій заставі, вивільняється в ході проведення реструктуризації підприємств, ліквідаційних процедур, майна вилученого митними органами, і т.п. За  2008 рік на замовлення органів приватизації, державних і комерційних структур Компанією було проведено 941 аукціон з продажу рухомого та нерухомого майна, на яких реалізовано  8 296 лотів.

 Зусилля фахівців Національної мережі аукціонних центрів, крім активної аукціонної діяльності, спрямовані на надання консалтингових послуг з питань корпоративного управління, фінансового менеджменту, передприватизаційної підготовки, реструктуризації, досудової санації, керуванню державним майном, незалежної оцінки і т.п. Компанією підготовлені проекти реструктуризації відкритих акціонерних товариств «Надворнянський  лісокомбінат» (м. Надвірна Івано-Франківської області), завод «Маяк» (м. Київ), завод «Фрегат» (м. Первомайськ Миколаївської області), ВАТ «Адамс» (м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області),  підготовлені необхідні аналітичні матеріали та проект реструктуризаційних заходів для узгодження Кабінетом Міністрів України рішення про реструктуризацію акціонерної компанії «Свема» (м. Шостка), Державної акціонерної компанії «Україна туристична» та багато ін.

 Компанія має великий за договорами з Фондом державного майна України.

Наказом Міністерства промислової політики України від 10 грудня 2002 року №545 Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів»  уповноважена здійснювати експертизу проектів  санації промислових підприємств, які належать до сфери керування Мінпромполітики.

 

З метою забезпечення дотримання норм Порядку та проведення всебічного аналізу процесів відчуження суб'єктами господарювання об'єктів державної власності, листом Фонду державного майна України від 09.10.2009 року № 10-24-14803 міністерствам та іншим органам виконавчої влади, Фонд державного майна України запропонував:

- здійснювати продаж суб'єктами господарювання об'єктів державної власності через ДАК "Національна мережа аукціонних центрів", що здійснює свою діяльність у сфері проведення аукціонів, торгів та конкурсів з продажу цілісних майнових комплексів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів незавершеного будівництва, пакетів акцій та інших активів, здебільшого тих, що перебувають у власності держави та має можливість забезпечити ефективну реалізацію державного майна в усіх регіонах України з дотриманням загальних вимог щодо процедури відчуження майна, що в свою чергу дасть можливість поповнити Державний бюджет додатковими надходженнями.

 

Основна діяльність Компанії в області створення й супроводу глобальних телекомунікаційних та інформаційних систем, баз даних спрямована на розробку та впровадження:

 Ø глобальних корпоративних систем з використанням сучасних СКБД і трьохрівневої технології для доступу до центральної бази даних (з передачею інформації з каналів зв'язку);

 Ø глобальних корпоративних телекомунікаційних мереж;

Ø прикладних систем на базі технології Інтернет ( Інтернет-Магазинів, Web-сайтів і порталів, Інтернет-Проектів, пов'язаних з пошуком і відображенням інформації з корпоративних баз даних), а також Інтернет-Систем (локальних і розподілених) на базі технології «тонкого клієнта»;  

Ø систем інформаційної  безпеки підприємств, захисту інформації, що обробляється в АІС.   

За останні роки Компанія розробила та впровадила в промислову експлуатацію такі інформаційні корпоративні системи та проекти:  

Ø Система обліку результатів аукціонів «Акціонери», що забезпечує консолідацію інформації по результатам аукціонів по ПМС, КС і ГК, формування звітів, відповіді на запити зовнішніх організацій;  

Ø Система обліку руху грошових коштів у регіональних аукціонних центрах «ФІНЗВІТ», що забезпечує нагромадження в базі даних та друк    регіональних звітів про рух грошових коштів; формування зведених звітів філій про певні види надходжень і видатків коштів за певний період;  

Ø Система «ЕМІТЕНТ» для нагромадження в базі даних звітів ВАТ
 
і ЗАТ, що забезпечує відображення річних  звітів в Інтернет, пошук за допомогою Інтернет  звітів по запитам користувачів; 
 

Ø корпоративна  мережа ДАК «НМАЦ» (на базі протоколу FrameRelay);  

Ø корпоративна телекомунікаційна система органів приватизації України;  

Ø програмний комплекс засобів захисту від несанкціонованого доступу для
 
системи ГОМУ Генштабу МО України; 
 

Ø інформаційна система VIII Всесвітньої дитячої шахової олімпіади;  

Ø Web-сайти Компанії та інших організацій.

 Комплексна розробка розподілених інтегрованих інформаційних систем різного призначення проводиться на базі тільки сучасних комп'ютерних технологій світових виробників і власних програмних продуктів.

 При розробці технічних проектів інформаційних систем та їхньому впровадженні Компанією використовуються рішення на основі тільки ліцензійного системного та прикладного програмного забезпечення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ФІЛІЇ
наші філії
 
ПОШУК НЕРУХОМОСТІ
Оберіть необхідні параметри

тип
місце
ціна
площа

 
© ДАК «НМАЦ», 2016 - 2019
Всі права захищені.
Новини   Про компанію   Філії    Публікації   Досвід роботи   Гостьовая книга   Вакансії   Контакти