ДАК НМАЦ foto
  українською російською англійською
головна        карта сайта

С хорошей скидкой бисер для вышивания под любые нужды.

seo продвижение tilda . Энциклопедия органов власти Краснодарского края.
 
 
 
Відомості про компанію

Національна мережа аукціонних центрів створена при технічній та консультаційній допомозі USAID у лютому 1995 року. До складу Компанії входять двадцять п'ять філій, розташованих в Автономній Республіці Крим, обласних центрах України та м. Києві. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1998 року №2066 Національна мережа центрів сертифікатних аукціонів  перетворена в Державну акціонерну компанію «Національна мережа аукціонних центрів».

 

Протягом тринадцяти років роботи предметом діяльності Національної мережі аукціонних центрів є:

 1. Забезпечення прав громадян України на придбання акцій об'єктів приватизації за рахунок всіх  існуючих видів платежів.

 2. Надання комплексу консалтингових послуг, виконання робіт з питань підготовки підприємств до приватизації та післяприватизаційної підтримки.

 3. Підтримка підприємництва, надання комплексу консультаційних і практичних послуг.

 4. Організація та проведення аукціонів, торгів та конкурсів з продажу цілісних майнових комплексів, рухомого та нерухомого майна  (у т.ч. вилученого, конфіскованого, безхазяйного, такого, котре перебуває в заставі), майна підприємств-банкрутів, об'єктів незавершеного будівництва, пакетів акцій та інших цінних паперів, земельних ділянок, сертифікатів на право власності на земельну частку (пай), право на оренду земельної ділянки та право на оренду земельної частки (паю), засвідченої сертифікатом, сировинних ресурсів, інших матеріальних активів.

 5.  Продаж заставленого майна, що реалізується відповідно до Законів України «Про заставу», «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», а також майна, яке реалізується під час примусового виконання рішень відповідно до Закону України «Про виконавче виробництво».

 6. Організація та проведення аукціонів, торгів та конкурсів з продажу рухомого та нерухомого військового майна Збройних Сил України та інших військових формувань (в т.ч. для його подальшої комплексної утилізації).

 7. Продаж рухомого та нерухомого військового майна Збройних Сил України та інших військових формувань (у т.ч. списаного майна), продуктів комплексної утилізації військового майна Збройних Сил України та інших військових формувань.

 8. Купівля-Продаж цілісних майнових комплексів, рухомого та нерухомого майна (у т.ч. вилученого, конфіскованого, безхазяйного, такого, котре перебуває в заставі), майна підприємств-банкрутів, об'єктів незавершеного будівництва, транспортних засобів, пакетів акцій та інших цінних паперів, земельних ділянок, права на оренду земельної ділянки та права на оренду земельної частки (паю), засвідченої сертифікатом, сировинних ресурсів, інших матеріальних активів.

 9. Інформаційне забезпечення громадян, суб'єктів підприємницької діяльності та державних установ.

 10. Діяльність на фондовому ринку.

 11. Технологічне консультування (інжиніринг).

 12. Організація створення та забезпечення функціонування галузевого державного архіву фінансових посередників Фонду державного майна України.

 13. Зовнішньоекономічна діяльність.

 14. Надання посередницьких послуг при продажу об'єктів нерухомості.

 15. Надання послуг ліквідаційним комісіям, підприємствам та державним установам по здійсненню процедур банкрутства.

 16. Проведення незалежної оцінки рухомого та нерухомого майна і майнових прав.

 17. Проведення соціологічних досліджень.

 18. Благодійна та спонсорська діяльність.

 19. Надання представницьких і посередницьких послуг.

 20. Інші види діяльності, не заборонені чинним законодавством.

          ДАК «Національна  мережа аукціонних центрів» є членом Асоціації фахівців з нерухомістю (рієлторів) та Земельного союзу України.

       

 
ФІЛІЇ
наші філії
 
ПОШУК НЕРУХОМОСТІ
Оберіть необхідні параметри

тип
місце
ціна
площа

 
© ДАК «НМАЦ», 2016 - 2019
Всі права захищені.
Новини   Про компанію   Філії    Публікації   Досвід роботи   Гостьовая книга   Вакансії   Контакти